Marki

 • CARLISLE

  CARLISLE

  Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. 

  Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych.

  Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu.

 • DURO

  DURO

  Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze. Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów. Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena sprawia, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie. Warto mieć DURO w swojej ofercie! 

  Pamiętaj: DURO. Daje przewagę!

 • FEDERAL

  FEDERAL

  Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. W latach 1960-1979r. podjęła współpracę techniczną ze światowymi liderami rynku opon Bridgestone Corporation ,a następnie w latach 1981-2000 ściśle współpracowała z firmą Sumitomo Rubber Industries (Dunlop) co dało firmie Federal Tire niezbędne doświadczenie i duże możliwości techniczne oraz know-how do produkcji własnych opon marki Federal. Obecnie firma Federal stworzyła silną sieć zagranicznych dystrybutorów w ponad stu krajach na całym świecie.

 • ITP

  ITP

  ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE).

  O Carlise: Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. 

  Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych.

  Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu.

 • JOURNEY

  JOURNEY

  Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej.

  Opony JOURNEY posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opon.

 • KENDA

  KENDA

  KENDA jest znanym od 1962 roku producentem opon mającym swoje korzenie na Taiwanie. Firma ta swoją jakością zdobywa rzesze klientów na całym świecie. KENDA dzięki najnowszym technologiom, rewelacyjnemu stosunkowi jakości do ceny, znajduje się wśród najchętniej wybieranych marek opon w naszym kraju.

 • MAXXIS

  MAXXIS

  MAXXIS, założony w 1967 roku, to obecnie 9-ty producent opon na świecie. MAXXIS zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników, posiada 3 fabryki i własne centra badawczo-rozwojowe w USA i Europie. MAXXIS produkuje milion opon i dętek dziennie, a jego produkty są sprzedawane w 170 krajach świata! Aby zapewnić najwyższą jakość i innowacyjność swoich produktów MAXXIS blisko współpracuje z renomowanym koncernem chemicznym EXXON-MOBIL i ma pierwszeństwo w stosowaniu ich wynalazków w branży oponiarskiej! Teraz opony MAXXIS dostępne są także w Polsce! MAXXIS: 100% jakości . 100% obsługi . 100% zaufania!

 • PIT BULL

  PIT BULL

  Firma Tire Mart, Inc. zajmuje się dystrybucją innowacyjnych produktów od ponad pół wieku, a produkty marki Pit Bull są po prostu przedłużeniem naszego zaangażowania w innowacje, jakość i uczciwość. Zależy nam na wprowadzaniu na rynek nowych produktów wysokiej jakości za pośrednictwem naszych hurtowych marek biznesowych i prywatnych.

  Od samego początku, opony opatrzone marką Pit Bull® były niczym innym jak zjawiskiem. Z nazwą taką jak "Pit Bull" wiedzieliśmy, że mamy wiele do zrobienia i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom niesamowite produkty i wyjątkową obsługę. Jesteśmy przyziemni i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dostępni dla naszych klientów; kiedy wybierzesz "zero" w naszym systemie telefonicznym, porozmawiasz z człowiekiem, który przełoży cię do osoby, z którą musisz porozmawiać ... jak to jest być innym ?!

  Firma Tire Mart, Inc. jest w tej samej rodzinie od prawie 70 lat, a ponieważ jesteśmy amerykańską firmą rodzinną, staramy się, aby wszystkie nasze produkty Pit Bull były projektowane i produkowane tutaj w Stanach Zjednoczonych. Kosztuje więcej pieniędzy, ale oszczędza miejsca pracy ... i wierzymy, że jeśli wszyscy będziemy uważać na siebie nawzajem, wszyscy wygrywają. Jesteśmy gotowi wydać więcej pieniędzy na wyprodukowanie naszych opon w Stanach Zjednoczonych i czujemy, że wielu Amerykanów czuje się tak samo jak my.

 • POWERTRAC

  POWERTRAC

  Wyroby PowerTrac Tyre Co. Ltd. produkowane są w fabryce opon Shandong HAOHUA. Charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami, bezpieczeństwem oraz niskimi oporami toczenia. Opony posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są dopuszczone do ruchu na terenie Unii Europejskiej. Spełniają wszystkie rygorystyczne normy europejskie.

 • SILVERSTONE

  SILVERSTONE

  Silverstone to firma należąca do japońskiej grupy TOYO, znany producent opon do samochodów osobowych, rajdowych, 4x4, SUV-ów, samochodów dostawczych i busów oraz opon przemysłowych,ogrodniczych i rolniczych. Firma działa od 1986 roku i ma siedzibę w Malezji.

 • SUNF

  SUNF

  SUNF (Taizhou Taiyangfeng Rubber Co, Ltd.) jest profesjonalnym producentem opon zlokalizowanym w Chinach. Produkty tej firmy to przede wszystkim opony do: quadów, motocykli, gokartów, wózków golfowych, kosiarek, odśnieżarek, skuterów, przyczep itp. Firma SUNF ma w swojej ofercie obecnie ponad 250 różnych pozycji. SUNF osiąga wysoką pozycję na rynku oponiarskim, dostarczając wyroby o bardzo atrakcyjnej cenie. SUNF produkuje rocznie ponad 1,2 mln opon i felg. Biorąc pod uwagę informacje zwrotne i sugestie swoich klientów oraz zmieniające się wymagania rynkowe SUNF stale unowocześnia swoje wyroby. Firma prowadzi własne badania i stosuje nowoczesne technologie produkcyjne podążając za światowymi trendami. Wszystkie wyroby SUNF poddawane są szczegółowej kontroli jakości. W celu jej zapewnienia Firma posiada stosowne certyfikaty: ISO9001-2000, CCC, E4 i DOT. Bardzo atrakcyjna cena produktów SUNF powoduje rosnące zainteresowanie nimi klientów międzynarodowych. Warto mieć opony SUNF w swojej ofercie!

 • WANDA

  WANDA

  Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.

UWAGA: Felga na zdjęciu (jeśli występuje wraz z oponą) prezentowana jest wyłącznie dla celów informacyjnych - poglądowych. Nie jest w żadnym razie przedmiotem transakcji i zaproszenia do zawarcia umowy. Przedmiotem transakcji i zaproszenia do zawarcia umowy jest wyłącznie sama opona. W razie wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą przed złożeniem zamówienia.