Video testy opon PIT BULL TIRES
PIT BULL są przeznaczone dla osób potrzebujących czegoś lepszego. Upewnij się, że twoi znajomi pozostaną daleko za Tobą. Opony posiadają homologację drogową.
Opony całoroczne i opony śniegowe
Każdego roku firma POWERTRAC inwestuje nowe rozmiary i nowe wzory, aby spełnić wymagania różnych rynków.
Polski autobus najlepszy na świecie!
Elektryczny Solaris Urbino autobusem roku 2017. Polski Solaris okazał się najlepszy! Firma pokonała takich producentów jak: Mercedes, Volvo, Ebusco, Irizar, czy Van Hool.
Traktor z ogniwem wodorowym
NH2 firmy New Holland, pokazali światu pierwszy traktor wyposażony w ogniwa wodorowe. Choć biopaliwo tym razem nie pochodzi z przerobu masy roślinnej, również jest zaliczane do grupy eko. Napęd wodorowy jest postrzegany przez wielu jako nadzieja na przyszłość.
Polskie auto napędzane wodorem
Auto powstało w Polsce i zostało opracowane przez polskich inżynierów. Nowe auto o nazwie Premier może wejść do produkcji seryjnej.

UWAGA: Felga na zdjęciu (jeśli występuje wraz z oponą) prezentowana jest wyłącznie dla celów informacyjnych - poglądowych. Nie jest w żadnym razie przedmiotem transakcji i zaproszenia do zawarcia umowy. Przedmiotem transakcji i zaproszenia do zawarcia umowy jest wyłącznie sama opona. W razie wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą przed złożeniem zamówienia.